![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 12154240
*
nr 1215 4240
Stol
1800-tal, Intarsia
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 november 2018
kl 19:50:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 13:39:04
1
100 kr
4/11 14:51:12
2
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:35
*
Stol
nr 1215 4240
Stol
1800-tal, Intarsia
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/10 13:39:04 | 1 | 100 kr |
4/11 14:51:12 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:06 -
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:35